December 12, 2018
  • 7:50 pm Kinh nghiệm mở cửa hàng bán quần áo trực tuyến
  • 3:18 am Những công cụ giúp bạn bán hàng online hiệu quả
  • 3:18 am Dowiedz się, w jaki sposób zasoby internetowe pomagają w prowadzeniu hurtowej odzieży
  • 2:27 am Sprzedaż hurtowa odzieży online – hurtowa odzież dla klientów podczas tej recesji
  • 12:41 pm Tajemnica handlowa moda odzież
  • 11:27 am Bí quyết để shop quẩn áo trẻ con của bạn từ các kênh online hay facebook luôn đắt khách

Hurtownia odzieży włoskie biznes rośnie mody i stać się obiecująco ziemi dla tych, którzy chcą handlu detalicznego. Ale odzież rynki detaliczne moda jest również jednym z najbardziej konkurencyjnych na rynku dzisiaj. Więc właściciele sklepów moda trzeba zrobić, aby zapisać swój dochodowy biznes?

Wybierz lokalizację

Przy wyborze lokalizacji otworzyć sklep, trzeba będzie wziąć pod uwagę szereg czynników, takich jak lokalizacja, która nie jest gęsto zaludnionym, ekonomicznie dobre i klientów zgodne z produktem.

Z większości sklepów wynajmowane lokalizacjach czynsze są zwykle oparte na powierzchni i wypłacane co miesiąc. Niektórzy właściciele domów obliczyć minimalny czynsz plusa procent miesięcznej sprzedaży najemcy – Poprawiono wyższy niż wcześniej.

Oprócz czynszu i procent od obrotu, wiele sklepów najemcą w centrum handlowym trzeba zapłacić dodatkową opłata pobierana jest dodatkowe połączenie. Opłata ta jest obliczana na podstawie powierzchni lub jako procent przychodów i jest wykorzystywany do reklamowania dzielnica handlowa, a także utrzymanie obiektów wokół sklepu jako parkingowych, chodników, ścieżek, obszarów baza, taras, łazienka.

Dlatego przed podjęciem decyzji w sprawie wynajmu lokalizacji, wykonaj następujące kroki:

1. Podgląd z niewielu miejsc przed wyborem

2. Sprawdź, które lokalizacje spadły w obszarze planowania lub do wykonania dowolnego

3. Oblicz zapotrzebowanie na parkingu

4. Zastanów się, czy lokalizacja nie ma wartości na wynajem

5. Sprawdzaj atrakcji na wynajem lokalizacji

6. Sprawdź, czy czynsz to miejsce, to prawdopodobny rozwój

7. przechowywać zegarka trzeba Ile okolicy
zatrudnianie pracowników

Liczba pracowników zatrudnionych już będzie się wahać w zależności od godzin otwarcia i bazy klientów, ale wspólnych zasad jest sklep około 100 m2 będzie potrzebował jednego pracownika w pełnym wymiarze czasu i jeden personel w niepełnym wymiarze godzin.

Podczas rekrutacji pracowników sprzedaży, pierwszym kryterium jest możliwość sprzedaży i osobowość. Spełnić te dwa kryteria, można mieć nadzieję na szkolenia swoich pracowników i upewnij się, że znają sposób klienci, konsultanci kupujący znać i wiedzieć obsłużyć każdą sytuację. Będziesz także chcą, aby ich pracownicy poważnie, rzetelny można zaufać, aby dać im opłaty odpowiedzialność i pisać książki.

Nie do inwentaryzacji

Nie każdy biznes stolicy może skutecznie Hurtownia Odzieży włoskie, ważne jest, aby wiedzieć, jak używać odpowiedniego kapitału, zwłaszcza w branży odzieżowej. Istotnym czynnikiem w branży odzieżowej jest uniknięcie inwentaryzacji, ponieważ stary i przestarzały wola. Tymczasem, produkt nie zostanie przyjęty wielu konsumentów. Inwestycja będzie stagnacji, nie można obracać szybko.

Chcesz dobrą rotację przepływów pieniężnych, jest zainteresowanie klienta i odpowiedź, każdy katalog musi zawsze tworzą nowe, piękne i sezonowe zmiany. Podczas odbioru towaru, właściciele sklepów powinni przyjmować niewielkie ilości do gustów estetycznych poszukiwań klientów. Tak więc obracających sprzedawca jest stolicą, przynosząc wysokie zyski, tworząc psychologiczne wrócił do klientów.
rozsądna cena

Zwykle dla zwykłych segmentów klientów, firma sklep odzieżowy należy zwrócić uwagę na przeciwnika dookoła. Czy towar z kilkoma ale miło przeładowaniem klienci odwiedzają tylko podziwiać, nie kupić. Dlatego też nie jest za rozsądną cenę, nie jest zbyt różni się od konkurencji jest czynnik konkurencji na dobre.

Zawsze uśmiechnięty z gośćmi

Zawsze uśmiechnięty i dziękuję, nawet jeśli nie tylko oglądać i kupować. Absolutnie nie starają, przyciskając je do zakupu produktów. Bo jeśli niegrzeczne zachowanie sprawi, że klienci boją i nigdy nie wróci do swojego sklepu. Tak więc, w sklepie nie tylko stracił klientów, zmniejszenie wpływów, ale także złą reputację.

autorem oferty

Wiele ośrodków, sklepy oferują promocje, zniżki, aby przyciągnąć klientów. Jednakże, jeśli nie uważać, spowoduje sprzeciw i wkrótce wyrzucić swój sklep z listy odwiedzić.

Przesuń w górę do 50% wielu sklepach jest faktycznie podniesienie cen ponad dwukrotnie w stosunku do normalnego, a następnie wiszące zniżki. Jeśli patronów i uważny je łatwo rozpoznać zamiar sklepu i wtedy klienci stracą zaufanie i gotowe do opuszczenia sprawy zajęło więcej wysiłku, aby wybrać.

Dlatego należy promocja z rzeczywistych cen. Dla tych produktach wiązanych powinien wybrać poczucie produktów warto skorzystać. Wtedy nie tylko sklep, ale także patrząc na patronów nowych ludzi.

admin

RELATED ARTICLES
LEAVE A COMMENT